Şirketimiz

Mobiloby, 2015 yılında Ankara'da kurulan, faaliyet gösteren ve devam eden projeleriyle başarılara imza atmış mobil ağırlıklı bir yazılım şirketidir.Şirketimiz, müşterilerimize uygun, güvenilir, zamanında hızlı projeler ve çözümler ulaştırmayı misyon edinmiştir.

Mobiloby ekibi olarak, sektördeki 10 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi arkamıza alarak ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli yenileniyor, mevcut ürün ve hizmetlerini talepleriniz doğrultusunda sürekli geliştiriyoruz.

Mobiloby, müşterilerimizin marka ve sektörel ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, değişen iş şartlarına her an hazır olmalarını sağlayacak müşteriye özel hizmetler ve bilişim çözümleri sunar.Deneyimimiz ve çeşitliliğimiz müşterilerimizin ihitiyaçlarını doğru tespit ederek pratik çözümler üretmemizi sağlar.

Mobiloby, geliştirdiği ve geliştireceği projeleriyle kendine değer katarak ilerliyor.Teknolojinin hatasızlığını, hızını ve kullanıcı dostluğunu müşterilerimize bir bütün halinde sunuyoruz.Müşteri memnuniyetini temel ilkelerimizden edinerek ekibimiz ile birebir ve doğrudan destek veriyor gücünüze güç katıyoruz.

Ekibimiz

Yusuf Emre Akgül

Yusuf Emre Akgül

Şirket Sahibi, Yazılım Uzmanı

Ankara Tobb Etü Bilgisayar Mühendisliği Mezunu.5 sene çeşitli firmalarda yazılım uzmanlığı ve son olarak Hacettepe Teknokent Infoline firmasında mobil yazılım uzmanlığı yaptı.Şu an kendi kurduğu Mobiloby firmasında çalışmaktadır.

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç

Şirket Sahibi, Yazılım Uzmanı

Ankara Tobb Etü Bilgisayar Mühendisliği Mezunu.5 sene çeşitli firmalarda yazılım uzmanlığı ve son olarak Odtü Teknokent İsomer firmasında Java uzmanlığı yaptı.Şu an kendi kurduğu Mobiloby firmasında çalışmaktadır.

Beril Çakır

Yazılımcı & Teknoloji Danışmanı

Ankara Tobb Etü Bilgisayar Mühendisliği Mezunu.Şu an Mobiloby firmasında çalışmaktadır.

Savaş Uyar

Tasarım & Web Uzmanı

20 senedir alanında faaliyet gösteren çeşitli firmalarda tasarım ve web uzmanlığı yaptı.Şu an Mobiloby firması ile çalışmaktadır.